ja_mageia

Nowe autoryzacje w okablowaniu strukturalnym

BIUROSYSTEL uzyskał nowe autoryzacje producentów okablowania strukturalnego. Obecnie posiadamy autoryzacje : Molex, ADC Krone, Legrand oraz 3M. Odbyliśmy również szkolenie techniczne AMP i jesteśmy w trakcie procedury autoryzacyjnej.

  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Strona główna KX-TDE600
panasonic
Cyfrowa centrala telefoniczna IP PBX
KX-TDE600

obsługa interfejsów : linie analogowe, ISDN, VoIP/H.323, VoIP/SIP
maksymalna pojemność : 1152 linie wewnętrzne

pdf Opis systemu IP - KX-TDE600

zestaw_tde600
Możliwość instalacji centrali i modułów w szafie rakowej

Opis systemu KX-TDE600

Centrale Pure-IP serii KX-TDE są zaawansowanymi korporacyjnymi systemami komunikacji udostępniającymi funkcje oraz  zalety telefonii IP za pośrednictwem lokalnych oraz szerokopasmowych sieci IP. Są one idealną platformą komunikacyjną pomagającą klientom zaspokajać wszystkie współczesne i przyszłe potrzeby komunikacji biznesowej, dzięki temu, że w pełni obejmują telefonię IP wzmocnioną przez najnowszą technologię SIP.
Współczesne biuro przechodzi od tradycyjnych systemów telefonicznych do tańszych, elastycznych systemów IP, które wykorzystują wszystkie zalety błyskawicznie rozwijających się aplikacji IP oraz zjawiska globalizacji. Centrala KX-TDE600 może zostać użyta do zbudowania systemu telekomunikacyjnego w pełni opartego na technologii IP, co czyni go doskonale dopasowanym do obowiązujących trendów. KX-TDE600 wyposażona jest standardowo w nowe funkcje IP, które zwiększają wydajność i obniżają koszty połączeń. Posiada także wygodne i bardzo efektywne cechy, takie jak obsługa telefonów bezprzewodowych, poczta głosowa oraz funkcje telefonicznego biura obsługi. Dla przedsiębiorstw planujących przejście do systemu całkowicie opartego na technologii IP, systemy IP-PBX Panasonic udostępniają skalowalną, łatwą do wykorzystania platformę, która dostosowuje się w szerokim zakresie do potrzeb biznesowych, umożliwiając rozbudowę w przyszłości. Dodatkowo modele KX-TDE obsługują także tradycyjne linie telefoniczne, takie jak linie analogowe oraz ISDN, co pozwala na zintegrowanie systemów IP z konwencjonalnymi systemami telekomunikacyjnymi. Jednorazowe przejście od istniejących tradycyjnych linii telefonicznych do systemu w pełni opartego na technologii IP może być trudne, ze względu na otoczenie biurowe, oraz na ograniczenia dostępnych środków i czasu. KX-TDE600 elastycznie dopasowuje się do potrzeb. Nowy system można łatwo skonstruować dzięki wymianie płyty głównej w centrali istniejącego systemu TDA600. Pozwala to użytkownikom KX-TDA600 na optymalne zaspokojenie potrzeb firm, które pragną płynnie przejść do korzystania z technologii IP przy zachowaniu możliwości korzystania z istniejącej sieci telekomunikacyjnej.

Główne funkcje systemów Panasonic KX-TDE600
Tania, elastyczna konstrukcja systemu IP
Wykorzystanie istniejącej sieci IP w celu obniżenia kosztów.

Wyjątkowa wszechstronność
W związku z tym, że KX-TDE600 jest kompatybilna z istniejącą infrastrukturą ( linie analogowe/ISDN ), jest idealna dla biur, które potrzebują wieloetapowej migracji do systemu IP. Częściowe włączenie systemu IP do tradycyjnego systemu telekomunikacyjnego, a w przyszłości przejście do systemu w pełni opartego na protokole IP.

Atrakcyjność systemu dla użytkowników centrali TDA600
Funkcje central z najnowszej serii TDE mogą zostać zaimplementowane dzięki prostej wymianie karty IPCMPR. Podczas migracji wszystkie karty opcjonalne z systemu TDA mogą zostać wykorzystane w systemie TDE.Czas na duże IP!
 

Panasonic KX-TDE600 - nowa centrala IP zetnie koszty w średnich i dużych firmach

Warszawa, 17 listopada, 2008, - Firma Panasonic Polska wprowadziła do sprzedaży nowy model centrali telefonicznej Pure-IP. KX-TDE600 to urządzenie zapewniające doskonałą integrację systemu telefonicznego z siecią IT, a także możliwość ewolucyjnego przejścia od telefonii tradycyjnej do telefonii Voice over IP. Duże możliwości i wydajność sprawiają, że TDE600 znakomicie nadaje się do użycia w średnich i dużych przedsiębiorstwach takich jak hotele, banki, szpitale czy firmy korzystające z call centers.


Telefonia IP otwiera przed użytkownikami szerokie możliwości. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, opartych na odrębnej sieci telefonicznej, rozwiązania IP korzystają z istniejącej już sieci komputerowej. Umożliwia to daleko idącą redukcję kosztów tworzenia infrastruktury. Telefonia IP eliminuje też opłaty za połączenia w zależności od czasu ich trwania oraz odległości, co w przypadku dużych przedsiębiorstw może generować znaczne oszczędności. Użytkownik jest zobowiązany uiszczać jedynie opłatę abonamentową za udostępnienie łącza internetowego w ramach którego można przesyłać połączenia głosowe. Rozwiązania IP umożliwiają też zintegrowanie funkcji transmisji głosu z innymi aplikacjami w stopniu niemożliwym do osiągnięcia przy użyciu telefonii tradycyjnej. Użytkownik może zatem łączyć, praktycznie w dowolny sposób, funkcje komputera i telefonu. Tego typu rozwiązania niezbędne są w centrach obsługi telefonicznej czy zaawansowanych systemach CRM.

Centrala Pure IP KX-TDE600 to najnowsze osiągnięcie japońskiej myśli technicznej w zakresie rozwiązań PBX. Jest kolejnym elementem niezwykle udanej linii central IP KX-TDE100 i KX-TDE200. W zależności od wersji, centrala oferuje od 128 do ponad 1000 portów wewnętrznych. Przeznaczona jest dla dużych przedsiębiorstw i organizacji, których potrzeby wykraczają poza możliwości mniejszych jednostek.

KX-TDE600 to centrala telefoniczna standardowo wyposażona w interfejs LAN, natychmiast gotowa do pracy w sieci IP. Oferuje również możliwość współpracy ze sprzętem działającym w systemie telefonii tradycyjnej. Użytkownik, który potrzebuje rozwiązań IP a, z różnych powodów, nie chce rezygnować z dotychczasowej infrastruktury telefonicznej, może przełożyć do nowej jednostki, dotychczas wykorzystywane podzespoły (np. z centrali Panasonic serii TDA), i jednocześnie korzystać z telefonii IP. ?KX-TDE600 pozwala na elastyczne połączenie telefonii IP oraz telefonii tradycyjnej, dając użytkownikowi możliwość podjęcia decyzji w jakim stopniu chce przejść na rozwiązania typu IP. Takie podejście pozwala na optymalizację kosztów i jednoczesne zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa ? dzięki wprowadzeniu rozwiązań niemożliwych do zrealizowania bez użycia technologii IP.? - mówi Tomasz Perzyna, PBX Product Manager w Dziale Solution Business, Panasonic Polska.

Kolejnym atutem KX-TDE600 jest łatwa rozbudowa funkcji związanych z telefonią IP. O ile w centralach starszej generacji konieczna była fizyczna rozbudowa jednostki o nowe moduły, to w najnowszym produkcie Panasonic wystarczy aktywować żądane funkcje specjalnym kodem uzyskanym od producenta. Funkcjonalności są fabrycznie zakodowane na płycie główniej, wystarczy je jedynie odblokować by w łatwy sposób rozbudować pojemność lub funkcjonalność centrali.

Wraz z jednostką KX-TDE600 Panasonic wprowadził do sprzedaży zestaw nowych telefonów IP, współpracujących z centralą, jednocześnie zachowując pełną kompatybilność ze wszystkimi dotychczasowymi modelami telefonów systemowych ? zarówno cyfrowymi jak i analogowymi. W zależności od potrzeb użytkownik może wybrać spośród kilkunastu modeli telefonów cyfrowych, analogowych lub IP, dostępnych w dwóch kolorach i różnych wersjach wyposażenia. KX-TDE600 jest również przystosowana do pracy z systemem bezprzewodowych telefonów DECT marki Panasonic. Różnorodność dostępnych akcesoriów sprawia, że centrala IP KX-TDE600 może być zastosowana w każdej średniej i dużej firmie.

Podstawowa wersja KX-TDE600 dostępna jest na rynku w cenie netto od
9900 PLN.

źródło: www.panasonic.pl ( Panasonic Polska Sp. z o.o. )

 pojemnosc_tde600_eng