ja_mageia

Nowa sieciowa platforma komunikacyjna NCP Panasonic

Nowa platforma komunikacyjna KX-NCP500/1000 w całości oparta na technologii IP pozwala na korzystanie z aplikacji klienckich typu Phone Assistance bez konieczności instalacji kosztownego serwera sieciowego.

  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Strona główna KX-TDE200
panasonic
Cyfrowa centrala telefoniczna IP PBX
KX-TDE100
KX-TDE200

obsługa interfejsów : linie analogowe, ISDN, VoIP/H.323, VoIP/SIP

pdf
pdf
Katalog KX-TDE100/200
Specyfikacja KX-TDE100/200kx-tde100_200_472


Opis systemu KX-TDE100 i KX TDE200

Centrale Pure-IP serii KX-TDE są zaawansowanymi korporacyjnymi systemami komunikacji udostępniającymi funkcje oraz  zalety telefonii IP za pośrednictwem lokalnych oraz szerokopasmowych sieci IP. Są one idealną platformą komunikacyjną pomagającą klientom zaspokajać wszystkie współczesne i przyszłe potrzeby komunikacji biznesowej, dzięki temu, że w pełni obejmują telefonię IP wzmocnioną przez najnowszą technologię SIP.
Współczesne biuro przechodzi od tradycyjnych systemów telefonicznych do tańszych, elastycznych systemów IP, które wykorzystują wszystkie zalety błyskawicznie rozwijających się aplikacji IP oraz zjawiska globalizacji. Centrale KX-TDE100 i KX-TDE200 mogą zostać użyte do zbudowania systemu telekomunikacyjnego w pełni opartego na technologii IP, co czyni go doskonale dopasowanym do obowiązujących trendów. KX-TDE100 i KX-TDE200 wyposażone są standardowo w nowe funkcje IP, które zwiększają wydajność i obniżają koszty połączeń. Posiadają one także wygodne i bardzo efektywne cechy, takie jak obsługa telefonów bezprzewodowych, poczta głosowa oraz funkcje telefonicznego biura obsługi. Dla przedsiębiorstw planujących przejście do systemu całkowicie opartego na technologii IP, systemy IP-PBX Panasonic udostępniają skalowalną, łatwą do wykorzystania platformę, która dostosowuje się w szerokim zakresie do potrzeb biznesowych, umożliwiając rozbudowę w przyszłości. Dodatkowo modele te obsługują także tradycyjne linie telefoniczne, takie jak linie analogowe oraz ISDN, co pozwala na zintegrowanie systemów IP z konwencjonalnymi systemami telekomunikacyjnymi. Jednorazowe przejście od istniejących tradycyjnych linii telefonicznych do systemu w pełni opartego na technologii IP może być trudne, ze względu na otoczenie biurowe, oraz na ograniczenia dostępnych środków i czasu. KX-TDE100 oraz KX-TDE200 elastycznie dopasowują się do potrzeb. Nowy system można łatwo skonstruować dzięki wymianie płyty głównej w centrali istniejącego systemu TDA. Pozwala to użytkownikom KX-TDA100 oraz KX-TDA200 na optymalne zaspokojenie potrzeb firm, które pragną płynnie przejść do korzystania z technologii IP przy zachowaniu możliwości korzystania z istniejącej sieci telekomunikacyjnej.

Główne funkcje systemów Panasonic KX-TDE100/TDE200
Tania, elastyczna konstrukcja systemu IP
Wykorzystanie istniejącej sieci IP w celu obniżenia kosztów.

Wyjątkowa wszechstronność
W związku z tym, że KX-TDE100/TDE200 są kompatybilne z istniejącą infrastrukturą ( linie analogowe/ISDN ), są one idealne dla biur, które potrzebują wieloetapowej migracji do systemu IP. Częściowe włączenie systemu IP do tradycyjnego systemu telekomunikacyjnego a w przyszłości przejście do systemu w pełni opartego na protokole IP.

Atrakcyjność systemu dla użytkowników central TDA100/200
Funkcje central z najnowszej serii TDE mogą zostać zaimplementowane dzięki prostej wymianie karty IPCMPR. Podczas migracji wszystkie karty opcjonalne z systemu TDA mogą zostać wykorzystane w systemie TDE.


 

pojemnosc_tde

pojemnosc_systemu_tde
wyposazenie_tde